Babetta 207
Predám Babetu 207 Dôvod predaja je že mi stoji v garáži zo začiatku som mal velku vidinu ze si kupim 210 a 207 nakoniec som ich cele zrekonštruoval a dal ich do garažu od kompletnej prerábky som na nich najazdil Maximalne 100km Nedám ju za smiešny peniaz kedže bolo do je Investovane okolo 1300€ plus moj čas ak máte zaujem Cenu ponuknite, viem že za nu nedostanem to co som do nej dal ale Budem očakávať ferovu ponuku V motore všetko nove, elektrika nova, svetla nove, gumy duše kolesa nové čo sa tyka farby všetko bolo vypieskovane a nastriekane praškovou farbou orignal v lakovni proste celá Babeta je spravena od šrubky úplne na novo Viac info telefonicky