Kawasaki ER-6N 2017 ABS 35
Motorka je vhodná hlavne pre baby, lebo má nízke sedlo, na stredne dlhé trasy, minulú sezónu som jazdil iba s priateľkou a bolo to celkom pohodlné. Tento motor je pre mňa notorický zlým zvukom ale poskúšal som pár koncoviek a teraz to má fakt pekný zvuk. Striela. Kúpil som ju pri 28 tisíc km 2 roky späť a teraz je na nej 61000 km. Je hlučná ale policajti nemali problém a to som na nej po nociach behal kade tade. dB killer je k moto. Gumy Dunlop Roadsmart III. Otvorený výkon na 53kW (s aftermarket zvodmi a koncovkou to ide na stredných otáčkach lepšie). Všeobecne je motorka v super stave až na malé vady napísané na konci inzerátu. Sadnúť a jazdiť. mt07 yamaha r6 r7 honda suzuki cbr gsr bmw er6n mt-07 mt 07 gsxr mt03 mt-03 03 r3 r 3 cbr500 cbr600 cbr650r aprilia tuono rs660 660 650 vyfuk r1 vstrom versys 1000 servis, ktorý som robil ja: -28xxx km vzduchovy filter -28xxx km olej a filter a potom každých 6-8 tisíc -32xxx km menená spojka, tvrdé pružiny, čiže aj páčka je tvrdšia -40xxx km vzduchový filter -42xxx km sviečky -47xxx km reťazový kit double X-ring vysoko kvalitná -54xxx km brzdová kvapalina -54xxx km chladiaca kvapalina -54xxx km repas predných tlmičov (guferá nové a olej SAE 15W) -57xxx km spojkové lanko -guma zadná 90% -guma predná 20% treba vymeniť, zarátané v cene -krátky držiak ŠPZ -nastaviteľné páčky -ukazovateľ rýchlosti -zadné padáky -bočné padáky -mäkšie zadné sedlo -gripy na strede a na bokoch nádrže -spojka má o dosť tvrdšie pružiny a spojková páčka je tvrdá vady: -praskutné sklíčko na tachometri -ľavý plast je trošku šuchnutý -mini odprasknutý lak na nádrži ale nezväčšuje sa to -stále ukazuje neutrál po tom ako sa motorka namočí, ale potom sa to samé dá do normálu (problém je senzor neutrálu, keď tak vymeniť, cena 10€ cca) -motorka mala malý pád a veko spojky je škrabnuté ale prelakované a je to vidieť iba keď sa človek veľmi zblízka zahľadí -motorka má svoje kilometre, takže známky používania sú vidieť hlavne na miestach na ktorých sa počas jazdy človek hýbe telom náhradné diely: -veľké predné plexi -predné brzdové kotúče na ďaľšiu STK (bez ABS prúžku) -stará spojka (lamely a platne sú dobré ale vymenil som rovno celú spojku pretože som nevedel kde bol problém keď mi prešmykovala pri 30000km) -plynové lanko a daľšie diely (všetko origo z motorky) dohode sa nebránim